­čç║­čçŽ ┼Ülusarz – Monter mechanik

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired

­čç║­čçŽ ┼Ülusarz - Monter mechanik

  • Post Date:09/04/2022
  • Views 135
0 Applications
  • Salary Unidsclosed
    Experience Junior (0 - 3 yrs), Mid (3 - 5 yrs)
    Working time Full-time
  • Tasks ÔÇó Obr├│bka element├│w mechanicznych ÔÇó Monta┼╝ podzespo┼é├│w mechanicznych i optycznych ÔÇó Zapewnienie ci─ůg┼éo┼Ťci procesu produkcyjnego w oparciu o prawid┼éowe wykonywanie czynno┼Ťci w cyklu produkcyjnym ÔÇó Zapewnienie wysokiej jako┼Ťci wyrobu gotowego poprzez uzyskanie p├│┼éproduktu i produktu o parametrach zgodnych z wymaganiami ÔÇó Przeprowadzanie kontroli jako┼Ťci wykonywania wyrob├│w i us┼éug ÔÇó Kontrola jako┼Ťci komponent├│w od dostawc├│w ÔÇó Kontrola stan├│w magazynowych ÔÇó Przygotowanie gotowych wyrob├│w do wysy┼éki
    Requirements Manual precision
    Additional Qualifications Machining of photonic structures
  • Type of contract Contract of employment
    Contract duration Indefinite period
    Languages Dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego lub polskiego
  • Start of work 04.04.2022
    Possible locations Poznań, Poland
    Employee benefits Coffee machine, Free drinks and snacks, Kitchen, Parking
  • Business trips Tak
    Remote work Nie
    Recruitment process 1. Zbieranie ┼╝yciorys├│w. Wy┼Ťlij ┼╝yciorysy na adres info@airoptic.pl. 2. Rozmowa kwalifikacyjna. Wybrani kandydaci zostan─ů zaproszeni na rozmow─Ö rekrutacyjn─ů. Prosimy o przygotowanie dokument├│w potwierdzaj─ůcych kompetencje na aplikowane stanowisko (za┼Ťwiadczenia potwierdzaj─ůce wykszta┼écenie, do┼Ťwiadczenie zawodowe oraz uko┼äczone kursy). 3. Weryfikacja kompetencji. 4. Propozycja wsp├│┼épracy z wybranym kandydatem. Umowa o prac─Ö na czas nieokre┼Ťlony po okresie pr├│bnym.
Poznań, Polska
Job Description

Airoptic Sp. z o. o., www.airoptic.pl to dynamicznie rozwijaj─ůca si─Ö polska firma w bran┼╝y high-tech, o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku ┼Ťwiatowym, produkuj─ůca laserowe analizatory gaz├│w do zastosowa┼ä przemys┼éowych oraz w ochronie ┼Ťrodowiska. Nasze urz─ůdzenia produkujemy w oparciu o w┼éasn─ů nowatorsk─ů w skali ┼Ťwiatowej technik─Ö pomiaru laserowego opart─ů na TDLS (Tunnable Diode Laser Spectroscopy). Specjalizujemy si─Ö w aplikacjach pomiarowych przeznaczonych dla tych ga┼é─Özi przemys┼éu, w kt├│rych wymagana jest szybka, bezkontaktowa i bezobs┼éugowa ci─ůg┼éa analiza sk┼éadu gaz├│w w czasie rzeczywistym.┬á Nasze urz─ůdzenia wykorzystywane s─ů przede wszystkim do kontroli i sterowania przemys┼éowymi procesami technologicznymi, a tak┼╝e do monitoringu emisji zanieczyszcze┼ä w takich zak┼éadach jak elektrownie i elektrociep┼éownie, spalarnie odpad├│w, rafinerie i fabryki chemiczne, huty metali i szk┼éa, cementownie itp. Innym istotnym zastosowaniem naszych analizator├│w jest ci─ůg┼éy monitoring powietrza atmosferycznego. Airoptic prowadzi sprzeda┼╝ swoich urz─ůdze┼ä poprzez ┼Ťwiatow─ů sie─ç dystrybutor├│w. Nasze g┼é├│wne rynki zbytu to UE, USA i Azja. Zak┼éad produkcyjny oraz dzia┼é badawczo-rozwojowy znajduj─ů si─Ö w Poznaniu. Airoptic posiada wdro┼╝ony system zarz─ůdzania jako┼Ťci─ů ISO 9001:2015.

Zadania:

  • Obr├│bka element├│w mechanicznych
  • Monta┼╝ podzespo┼é├│w mechanicznych i optycznych
  • Zapewnienie ci─ůg┼éo┼Ťci procesu produkcyjnego w oparciu o prawid┼éowe wykonywanie czynno┼Ťci w cyklu produkcyjnym
  • Zapewnienie wysokiej jako┼Ťci wyrobu gotowego poprzez uzyskanie p├│┼éproduktu i produktu o┬áparametrach zgodnych z wymaganiami
  • Przeprowadzanie kontroli jako┼Ťci wykonywania wyrob├│w i us┼éug
  • Kontrola jako┼Ťci komponent├│w od dostawc├│w
  • Kontrola stan├│w magazynowych
  • Przygotowanie gotowych wyrob├│w do wysy┼éki

Wymagania:

  • Wykszta┼écenie ┼Ťrednie/zawodowe – preferowane kierunki szk├│┼é technicznych i zawodowych: ┼Ťlusarz, technik mechanik, technik mechatronik lub pokrewne
  • Do┼Ťwiadczenie (min. 2 lata) w wykonywaniu/monta┼╝u zaprojektowanych konstrukcji mechanicznych
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pos┼éugiwania si─Ö dokumentacj─ů konstrukcyjn─ů, technologiczn─ů i eksploatacyjn─ů
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç dobierania materia┼é├│w, narz─Ödzi, maszyn i urz─ůdze┼ä do realizowanych zada┼ä
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pos┼éugiwania si─Ö przyrz─ůdami i narz─Ödziami w zakresie obr├│bki materia┼é├│w (wiertarka, szlifierka, suwmiarka, itp.)
  • Znajomo┼Ť─ç prac ┼Ťlusarskich i obr├│bki skrawaniem
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç monta┼╝u i obs┼éugi maszyn i urz─ůdze┼ä
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç rozwi─ůzywania problem├│w technicznych
  • Sumienno┼Ť─ç, staranno┼Ť─ç, solidno┼Ť─ç, dok┼éadno┼Ť─ç, cierpliwo┼Ť─ç, odpowiedzialno┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç prowadzenia w┼éasnej pracy w wysokim re┼╝imie jako┼Ťciowym
  • Przestrzeganie zasad Zintegrowanego Systemu Zarz─ůdzania Jako┼Ťci─ů ISO 9001:2015

Oferujemy:

  • D┼éugoterminow─ů i stabiln─ů prac─Ö w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ┼Ťwiatowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prac─Ö w zespole do┼Ťwiadczonych in┼╝ynier├│w, w kreatywnym ┼Ťrodowisku i w przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie na umow─Ö o prac─Ö na czas nieokre┼Ťlony po okresie pr├│bnym
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju kariery zawodowej i udzia┼é w szkoleniach
  • Prac─Ö na jedn─ů zmian─Ö
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç uczestnictwa w PPK
  • Miejsce pracy Pozna┼ä
  • Bezp┼éatny parking
  • Aneks kuchenny
  • Kuchenka mikrofalowa
  • Ekspres do kawy