pl
PHOTONIC AID
FOR UKRAINE
Photonic Aid For Ukraine (#PA4UA) – це ініціатива польського оптичного та фотонічного середовища, покликана допомогти особам, які були змушені залишити Україну через війну.
Ми діємо як інформаційний та контактний центр:
  • надаємо перевірену інформацію
  • консультуємо в справах: помешкання, медицини, адміністративних уставів
  • допомагаємо знайти роботу у сфері оптики та фотоніки, тобто галузях науки і технологій, основою яких є світло та його унікальні властивості 
Ми хочемо допомогти в організації життя у Польщі та вберегти жителів України від втрати спеціалістичних компетенцій. Photonic Aid For Ukraine надасть біженцям можливість професійного розвитку, щоб після війни вони могли сповна використати свій потенціал для відбудування країни.
Усі пропозиції роботи знаходяться тут:
Оптика, оптоелектроніка чи фотоніка – це спеціалістичні галузі, у яких не завжди легко знайти роботу, що відповідає чиїмось компетенціям та зацікавленням. Ми допоможемо тобі знайти роботу в фірмах та установах, які займаються тим, на чому ти спеціалізуєшся. Доступні також інші пропозиції роботи від цих фірм – можливо, твої близькі чи друзі знайдуть роботу біля тебе.
Порадимо та допоможемо – по-українськи, по-англійськи та по-польськи!
Потребуєш пояснення, поради, інформації – сконтактуйся з нами:
Зв’яжіться з нами

PA4UA є спільною ініціативою Фонду Candela, Польської Технологічної Платформи Фотоніки (Polska Platforma Technologiczna Fotoniki) та WaveJobs. Ми надаємо перевірену інформацію, публікуємо вакансії від відомих нам фірм та установ. Нашу справу підтримали:
Користування платформою #PA4UA є 100% безкоштовним. Ти можеш зареєструватися, щоб відповідати на пропозиції було зручніше. Тоді твоя відповідь буде вислана безпосередньо до роботодавця, а її змісту ми не зберігатимемо.
Якщо ти не хочеш реєструватися – просто напиши на адресу email вказану в пропозиції. Пропозиції на українській мові – це посади, на яких ти можеш розпочати роботу без знання інших мов (вивчення мови може бути необхідним на пізніших етапах). Пропозиції англійською означають посади, на яких вимагається знання цієї мови принаймні на базовому рівні.
ЗНАЙТИ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ РОБОТИ ТУТ:
Інші сайти з пропозиціями роботи
На цьому сайті ти можеш знайти інформацію, поради і місця роботи в оптичній і фотонічній індустрії. Існують також інші сайти, на яких публікуються місця роботи для тих, хто змушений був виїхати з України через російську агресію:
Посилання на пропозиції роботи та різного роду допомоги для дослідників від різних європейських лабораторій:
Офіційна сторінка польського уряду для біженців з України:
Офіційна сторінка польського уряду для громадян України:
Якщо ти хочеш розмістити пропозицію роботи для біженців з України, зареєструйся як Employer тут: wavejobs.eu і додай свою пропозицію, вибираючи у вікні Job Type: Photonics Aid 4 Ukraine
Інструкції для роботодавців (по-англійськи):
#PA4UA