Para çekme menüsü Holiganbet zengin ödeme seçenekleri içermektedir. Site, belirlenen tek bir yöntem üzerinden ödeme sağlamak yerine, tüm yenilikçi ödeme metodlarını sunarak para çekme işlemlerini kolaylaştırıyor. Bankaları kullanmanın yanı sıra, sanal ve kripto seçeneklerini de kullanarak para çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Para çekme işlemlerinin bu denli çeşitli olması, tek bir çekim seçeneğinde yoğunluk oluşmaması ve böylece zaman kaybının azalması açısından büyük bir avantajdır. Gizli ve bankalara yansımayan işlemler için kripto ve sanal para çekme seçeneklerinin bulunması da avantajlıdır.

Holiganbet Para Çekme

Holiganbet Para Çekme Kuralları

Para çekme işlemleri hakkında Holiganbet ilk detaylar, çekim kuralları üzerinden verilmektedir. Çünkü site için çekim kuralları gerçekten önemlidir. Kurallara uymayan kullanıcılar çekim yapamazlar. Çekim işlemlerinde, ana paranızı en az bir kere kullanmış olmanız gerekmektedir. Yani, yatırımdan hemen sonra çekim yapılamaz. Çekim işlemleri için tanımladığınız hesabın kişisel olması şarttır. Gizli üyelik sistemiyle üye olmuşsanız, kişisel bilgi istemeyen yöntemleri kullanabilirsiniz. Alınan bonusun çevrimi tamamlandığında çekim yapılabilir. Site tarafından para çekme işlemleri için belge talep edilirse, bu belgeleri göndererek işlemlere devam edilebilir.

Holiganbet Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Türkçe bahis sitesi Holiganbet’te çeşitli para çekme seçenekleri bulunmaktadır. Çekimler, belirlenen limitlere göre istediğiniz yöntem ile yapılabilir ve gün içinde bakiyenize ulaşabilirsiniz. Teknik bir hata olması durumunda, bu 24 saat içinde çözülmeye çalışılır ve ödemeler hemen hesabınıza aktarılır.

  • Super Havale ile 50 – 10.000 TL
  • Anında Havale ile 10.000 – 500.000 TL
  • Papara ile 50 – 500.000 TL
  • PayFix ile 50 – 50.000 TL
  • Kredi kartı ile 50 – 20.000 TL
  • MaksiKripto ile 100 – 100.000 TL
  • Anında BTC ile 10 – 500.000 TL

Yukarıdaki yöntemler ile Holiganbet para çekme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Holiganbet güncel giriş adresi burada sizlerle paylaşılacaktır.